آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

خدمات

از تابستان سال ۹۴ فکر آموزش مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ به مدیران کسب‌وکارها و صاحبان آن به ذهن دکتر مهدی دهبان رسید. شش ماه طول کشید تا این فکر از ذهن و نقشه‌ای روی کاغذ فراتر برود و تبدیل به قدم‌های آغازین برای انجام کاری بزرگ شود. اولین کلاس دیجیتال مارکتینگ آکادمی در دوازده آبان ۱۳۹۴ برگزار شد. برگزارکنندگان این دوره دکتر مهدی دهبان و همسرشان خانم دکتر لیلا مسکوب بودند که با استقبال بی‌نظیری مواجه شد. علاقه‌مندان آنقدر زیاد بودند که با گذشت دوماه دومین کلاس هم شروع شد.

در آن برهه زمانی، این دوره‌ها برای ۳۲ ساعت آموزش طراحی شده بود و در جلسات معرفی آن بیش از دویست نفر از علاقه‌مندان و صاحبان کسب‌و‌کار شرکت کردند. برگزاری دوره‌ی ۳۲ ساعته مبانی و مقدمات دیجیتال مارکتینگ تا سال ۹۵ ادامه یافت. اواخر بهمن ماه همان سال بود که دیگر این بنای آموزشی ساختاری بزرگتر می‌طلبید و سنگ‌بنای اولین دوره‌ی جامع دیجیتال مارکتینگ با ۱۲۰ ساعت آموزش تخصصی گذاشته شد.

دوره‌ای که در آن زمان مشابهش وجود نداشت و براساس نیاز بازار و کسب‌و‌کارها و همفکری متخصصان و اساتید این حوزه با عنوان mini MBA شکل گرفت و تا سال 97 بیش از ۵۰ بار برگزار شد و آکادمی نیز از یک فضای کوچک و کلاس‌های کوچک ۳۰ نفره به فضای آموزشی بزرگتر در منطقه‌ی توانیر منتقل شد. هم‌چنین در همان دوران کارگاه‌های مهارتی هشت ساعته نیز به دوره‌های آموزشی اضافه شد.

ما در این راه همواره بر این باور بودیم که تدریس مهارت‌های تخصصی نیاز به متخصص دارد و در دنیای بزرگ و رو به تغییر و رشد دیجیتال مارکتینگ طبیعتا یک نفر نمی‌تواند همه‌ی حوزه‌ها را با جزییات تدریس کند و به‌روز هم بماند. بنابراین حالا وقت آن بود که تیم آموزشی آکادمی به‌روزتر و بزرگتر شود و طبیعتا بهترین گزینه در درجه اول دانش‌آموختگان مستعد آکادمی بودند که در این دوسال در کنارمان آموخته بودند و تجربه کسب کرده بودند و حالا هرکدام در حوزه‌ی کاری خودشان تبدیل به متخصصان بی نظیر و قابل اعتماد شده بودند و البته به این تیم گروه دیگر متخصصانی که در داخل و خارج از ایران در این حوزه کار و مطالعه کرده بودند نیز اضافه شدند.

 

برای ارتباط با این برند کلیک کنید.