سخت افزار برتر

خدمات

خانه سخت افزار برتر با تجربه بیش از 15 سال و با هدف فعالیت در قالب خدمات فنی-مهندسی و بازرگانی در زمینه تعمیرات تخصصی هارد، بازیابی اطلاعات، تعمیرات تخصصی لپ تاپ و PC و سایر قطعات کامپیوتر و الکترونیک در ایران تشکیل شده است.
خانه سخت افزار برتر با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت Shuttle Star اولین ماشین‌های تعویض چیپ به صورت تجاری در ایران ، نوید بخش به روز رسانی تکنولوژی‌های سخت افزاری جهت سهولت کار در زمینه تعمیرات سخت افزار و انواع بردهای الکترونیکی در ایران می‌باشد.
از افتخارات ما در سال 1394، اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت MRT Lab می‌باشد. این مهم نقطه عطفی در سابقه درخشان این شرکت در ورود به عرصه فروش و تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه انتقال تکنیک‌ها و استفاده از روش‌های نوین به منظور تعمیرات و بازیابی اطلاعات انواع هارد و سایر ذخیره سازها گردید.
خانه سخت افزار برتر با پشتوانه چندین سال تجربه از بازارهای روز دنیا به خصوص کشور چین، نسبت به واردات با کیفیت‌ترین قطعات یدکی لپ تاپ اعم از LED و LCD، چیپست و IC، باطری لپ‌تاپ و تبلت، شارژر اورجینال لپ‌تاپ، فن و سایر قطعات مورد نیاز مشتریان خود می‌نماید.
کیفیت در محصولات و صداقت در خدمات عامل بزرگ موفقیت ما می‌باشد.
دقت در هنگام خرید قطعات از حساسیت‌های ما جهت ارائه محصولات با کیفیت و مطلوب به مشتریان گرامی ما می‌باشد و بر خلاف تفکر غلط عده‌ای سوداگر و سودجو، از نظر ما هدف وسیله را توجیه نمی کند.