شرکت ایکاد

خدمات

شرکت ایکاد (سهامی خاص)

به شماره ثبت ۵۴۲۹۶۸ و به همت جمعی از کارشناسان فناوری اطلاعات در راستای گسترش فناوری اطلاعات کشور آغاز به فعالیت نمود ما بنیان خود را بر استفاده از متد هاى نوین و استانداردهاى بین المللى بنا نهاده، تا بتوانیم با تکیه بر تجربه ده ساله مدیران خود هر چه بیشتر اعتماد و وفادارى مشتریان خود را جلب نماییم.

چشم انداز

ما بر آن شدیم تا در تمامى زنجیره تامین از خرید تجهیزات تا نصب، راه اندازى، اصالت سنجى و پشتیبانى آنها سرویس دهى کنیم تا در هر مرحله آرامش مشتریان خود را با کیفیت بالاى خدمات و گارانتى بدون قید و شرط فراهم کنیم همچنین جمعى از همکاران قدیمى و با سابقه از شرکتها و سازمانهاى مختلف این صنف گرد هم آمده ایم تا آموخته ها و تجربیات علمى و عملى خود را کنار هم گذاشتیم تا اشتباهات آشکار و پنهان دیگران را تکرار نکنیم و راهکارهاى موفق و مثمر ثمر را ، بهتر و بیشتر اجرا کنیم .

برای ارتباط با این برند کلیک کنید

ما بنیان خود را بر استفاده از متد‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، تا بتوانیم با تکیه بر تجربه ده ساله مدیران خود هر چه بیشتر اعتماد و وفاداری مشتریان خود را جلب نماییم. ما بر آن شدیم تا در تمامی زنجیره تامین از خرید تجهیزات تا نصب، راه اندازی، اصالت سنجی و پشتیبانی آنها سرویس دهی کنیم تا در هر مرحله آرامش مشتریان خود را با کیفیت بالای خدمات و گارانتی بدون قید و شرط فراهم کنیم.

بسیاری از سازمان ها در کنار نیاز به خرید تجهیزات شبکه یا مراکز داده، نیازمند دریافت راهکارهایی برای استفاده از این تجهیزات هستند. پیاده سازی و راه اندازی این تجهیزات از یک طرف، و طراحی شبکه و مراکز داده قبل از تأمین تجهیزات و اینکه با توجه به نیاز سازمان چه تجهیزاتی باید تهیه شود از طرف دیگر، مواردی هستند که توسط کارشناسان خبره باید تصمیم گیری شوند زیرا در غیر این صورت سازمان متحمل هزینه های سنگینی خواهد شد.

به همین خاطر، شرکت افرا فناوری ایکاد، در کنار تأمین تجهیزات، اقدام به طراحی، پیاده سازی و تأمین امنیت شبکه ها و مراکز داده می کند. کارشناسان ما در گام نخست اقدام به نیازسنجی سازمان و اینکه چه کارکردی از شبکه مورد انتظار سازمان است می نمایند و پس از آن شروع به طراحی شبکه می کنند. در این مرحله از طراحی شبکه، تکنیک‌ها و الگوریتم‌های متفاوتی برای تولید توپولوژی شبکه استفاده می‌گردد. این مرحله خود شامل بخش هاي مختلفی نظیر مشخص نمودن محل لینک‌ها و نودها، مسیریابی ترافیک و دسته‌بندی تجهیزات می‌باشد. در مرحله بعدی نیز تحلیل هایی نظیر هزینه و قابلیت اطمینان شبکه انجام می شود و برای شروع اجرا و پیاده سازی به تأیید کارفرما می رسد.

از آنجا که شرکت افرا فناوری ایکاد خود تأمین کننده تجهیزات شبکه است و کارشناسان مجربی را در اختیار دارد، خدمات طراحی شبکه این شرکت برای سازمان ها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

ارتباط از طریق فضای مجازی: