شرکت دانش بنیان سپیتام

خدمات

شرکت دانش بنیان سپیتام به عنوان یکی از فعالان با انگیزه و پر تلاش صنعت تجهیزات فیبرنوری، در طی سالهای اخیر توانسته محصولات و تجهیزات فیبر نوری (اکتیو و پسیو) و انواع سوییچ های PoE و دیگر تجهیزات تحت شبکه در حوزه‌ی CCTV را با برند ایرانی “سپیتام” عرضه نماید.

 

بومی سازی انواع مدیاکانورتر و طراحی و تولید PoE سوییچ های صنعتی برای اولین بار در داخل کشور با کیفیت قابل رقابت با محصولات معتبر خارجی جزو افتخارات ماست.

علاوه بر این، موضوعی که این برند را از سایر فعالان صنعت متمایز می‌ سازد، سفارشی سازی، تنوع و کیفیت بالا در محصولات و تداوم، ثبات و پشتکار فراوان در خدمات پس از فروش برای کلیه‌ی محصولات است، به نحوی که گارانتی تجهیزات صنعتی را تا 5 سال و گارانتی سایر تجهیزات را تا 3 سال ارائه می ‌نماید.

تیم تحقیق و‌ توسعه “سپیتام” هدف خود را در راستای بومی تر کردن محصولات تولیدی و همگام سازی با سطح فناوری نوین جهانی قرار داده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

ایران در حوزه تولید تجهیزات تخصصی مخابراتی و الکترونیکی نیازمند اهتمام و توجه ویژه ای است و متاسفانه مهاجرت متخصصین نخبه شایع است. در سال 1389 توسط یک تیم متخصص در حوزه های مخابرات، الکترونیک و مدیریت با  هدف تولید ملی، توسط جوانان نخبه این سرزمین تاسیس شد.

 

دغدغه‌ی بنیانگذاران سپیتام، جذب جوانان نو اندیش، دانشمند و تلاشگر و به کارگیری ظرفیت های والای منابع انسانی ایران، همکاری با نهادها و شرکت های پیشروی جهانی و بومی سازی دانش بین المللی  است.

 

از ابتدای تاسیس، سپیتام ماموریت خود را دانش محور و حرکت در راستای تکنولوژی روز دنیا قرار داد تا بتواند به عنوان یک برند مطرح در صنعت مطرح گردد. برندی که اعتماد ملی را پشتوانه خود کرده تا بتواند بازارهای جهانی و صادرات تکنولوژی را فتح نماید.

ارتباط با ما