فروشگاه آنلاین کالاهمراه

خدمات

فروشگاه آنلاین کالاهمراه تشکیل شده از مجموعه ای با سابقه در بازار کالاهای دیجیتال و کامپیوتر برای ارائه کالاهای گوناگون می باشد. سایت کالاهمراه با هدف ارائه خدمات

فروش کالاهای داخلی و خارجی

در سال 1398 تشکیل شده است. ارائه این خدمات در سرتاسر کشور می باشد تا تمامی هم وطنان بتوانند به راحتی در وب سایت کالای مورد نظر یا کالاهای مورد نظر خود را خریداری نموده و در طول هفته کاری در هر نقطه ای که باشند ارسال شود.

فروش قطعات اصلی کامپیوتر

از جمله قطعات گیمینگ و ماینینگ با گارانتی های اصلی و شرکتی، فروش لپ تاپ های لنوو، ایسوس و ام اس آی با گارانتی های اصلی و تبلت های سامسونگ و لنوو با گارانتی های اصلی رجیستر شده می باشد.قطعات اصلی کامپیوتر شمال مادربرد های نسل 7 تا 12 اینتل با برندهای ایسوس و گیگابایت در سری مدل های گیمینگ و کاربری های حرفه ای و اداری، کارت های گرافیک فوق العادع حرفه ای و گیمینگ ایسوس و گیگابایت و همین طور کاربری های حرفه ای و متوسط از جمله قطعات پر فروش می باشند. قطعات دیگر مانند SSD های مدل SATA و M2 در برندهای مختلف و کاربی های متفاوت، هارد های ظرفیت بالای وسترن و سیگیت، رم های نسل جدید گیمینگ و حرفه ای با گارانتی های اصلی و شرکتی، تبدیل های مختلف روی برد و دانگل شبیه سازهای تصویری، منبع تغذیه های حرفه ای گلد در برندهای کولرمتسر و اوست و همین طور کیس های اوست گیمینگ در وب سایت موجود می باشند.
لپ تاپ های مختلف با کاربری های متفاوت از اداری و دانش آموزی تا گیمینگ و مهندسی با برند های ایسوس و لنوو در مدل های متنوع در وب سایت قابل خریداری به صورت آنلاین می باشند.تبلت های سامسونگ و لنوو هم از جمله دسته بندی های فروشگاه آنلاین کالاهمراه می باشد.رویه ارسال کالا
بعد از ثبت سفارش و تصفیه حساب، کالا برای خریدار ارسال می شود.

  • ارسال کالا در سطح تهران

  • ارسال در تهران به صورت پیک بوده وما کالا را با پیک به صورت پس کرایه ارسال می کنیم .
    ارسال تهران معمولا از 1 تا 2 ساعت نهایتا تا 4 ساعت می باشد .
  • ارسال دیگر استان ها:
  • ارسال با تیپاکس : 3 تا 7 روزه
  • ارسال با پست : 2 تا 7 روزه
  • ارسال با باربری هوایی : یک روزه ارسال با باربری زمینی : یک روزه تمامی ارسال های شهرستان به صورت پس کرایه می باشد.

 

شیوه های پرداخت
بعداز ثبت سفارش برای نهایی شدن خرید و ارسال آن فاکتور خرید باید تصفیه شود . شما می توانید برای پرداخت از طریق درگاه بانکی ملت اقدام به تصفیه فاکتور نموده و منتظر ارسال کالا باشید. می توانید بعداز ثبت سفارش با فروشگاه تماس بگیرید یا منتظر تماس همکاران ما در کالاهمراه باشید.

شیوه های پرداخت به این شکل می باشد

پرداخت غیر حضوری :

پرداخت از طریق درگاه به پرداخت ملت به صورت آنلاین
انتقال بانکی کارت به کارت به یکی از شماره کارت های بانکی
انتقال بانکی از طریق شماره حساب به یکی از شماره حساب های بانکی
انتقال پایا یا ساتنا قبل ساعت 4 بعدازظهر و ارسال کالا بعداز واریزی حواله تا ساعت 4:30 بعداز از طرف بانک
پرداخت حضوری :
مراجعه به فروشگاه و پرداخت از طریق کارت بانکی و دریافت آنی کالا

برای ارتباط با این برند کلیک کنید.