رباتیک و هوش مصنوعی نوژان

خدمات

شرکت نوژان آماده همکاری با شرکت‌ها، انجام پروژه و تولید محصول در زمینه‌های رباتیک، هوش مصنوعی، سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، پردازش تصویر و پردازش صوت است. تجربه بالا و سابقه تولید محصولات متنوع، تضمین‌کننده کیفیت خدمات ماست.
board-300×300
طراحی برد الکترونیکی
تقریبا هر دستگاه یا محصول امروزی نیاز به یک برد الکترونیکی دارد تا به کمک آن بتواند کارش را به درستی انجام دهد. نوژان توانایی طراحی انواع بردهای الکترونیکی بر پایه AVR، ARM، FPGA، DSP و یکپارچه‌سازی تمام قابلیت‌های هر دستگاهی در یک برد واحد را دارد.

modules
طراحی مکانیزم‌های رباتیک
اگر نیاز به دستگاهی دارید که یک عمل مکانیکی را به صورت خودکار و بهینه انجام دهد، نوژان انتخاب مناسبی برای شماست. تاکنون ربات‌های بسیاری برای کاربردهای مختلف توسط تیم نوژان ساخته شده‌اند که با موفقیت پیاده‌سازی شده و مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

jig
طراحی کنترلر
کنترل یک روش بهینه‌سازی است که به صورت نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری پیاده‌سازی شده و عملکرد صحیح دستگاه‌ها را تضمین می‌کند. کنترلر معمولا در سیستم‌های ناپایدار مثل ربات‌ها و یا سیستم‌های صنعتی مثل دستگاه‌های موجود در فرایندهای خط تولید استفاده می‌شود.

inteligence
پردازش صدا و تصویر
کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت بی‌اندازه شگفت‌انگیز‌اند. کافیست یکی از روش‌های متنوع هوش مصنوعی را در محصول‌ خود استفاده کنید تا ببینید که چه کارهایی را می‌توانید ساده‌تر و با هزینه کمتر انجام دهید. مهمترین کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت، پردازش تصویر و صدا است که می‌توانید با خیال راحت آن را به نوژان بسپارید.

برای ارتباط با این برند کلیک کنید.