سامان 360

خدمات

سامان 360 چیست؟
سامان 360 یک سرویس ابری برای وب سایت سازمانی است.

سامان 360 را شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان (ارائه دهنده نرم‌افزارهای پورتال سامان و سامان سوئیت) بر پایه معماری، امکانات و قابلیتهای مورد نیاز سازمان های دولتی و خصوصی و کسب و کارهای بزرگ ارائه نموده است.
درباره سامان360
ما کمک می‌کنیم با دغدغه کمتری وب‌سایت سازمان یا کسب و کار خود را ایجاد و مدیریت کنید، تا فرصت داشته باشید کسب و کارتان را به درستی توسعه دهید.

سامان360 چگونه بوجود آمد؟
شرکت مهندسی سازه اطلاعات سامان از سال 1380 در حوزه تولید و عرضه پورتال‌های سازمانی برای مشتریان بزرگ فعالیت می‌کند. محصول پورتال سامان و نرم‌ افزار سامان سوئیت که در رده دستگاه‌های دولتی بزرگ بانک‌ها و بیمه‌های کشور یکی از برند‌های شناخته شده و مطرح است، حاصل سال‌ها تلاش و تجربه ما در کنار مشتریان برجسته و ارزنده شرکت سامان است. طی سالیان متمادی، همیشه طیفی از مشتریان به سامان مراجعه دارند که به دلایلی مثل پیچیدگی هزینه‌های بالای مجور نرم افزار، هزینه‌های بالای نگهداری و Enterprise-Level، نرم افزارهای زیرساخت لازم، توزیع شدگی ساختار و فرآیند‌های کاری درون اینگونه نرم افزارها مانع پیوستن ایشان به جمع مشتریان سامان می‌شود. شرکت سازه اطلاعات سامان با سرمایه‌گذاری و تلاش بی‌وقفه دوساله برای پاسخ به نیاز این رده از مشتریان، سرویس ابری سامان360 را تولید و ارائه نموده است.

مدل کسب و کاری سامان360
سامان360 یک سرویس ابری و یک پلتفورم کسب و کاری است. شرکای تجاری متعددی در (Platform Business Model) این شبکه برای تضمین ارائه بهترین سرویس و با کیفیت مناسب فعالیت می‌کنند.