سحاب پرداز

خدمات

تخصص‌های ما
ما بر طیف گسترده‌ای از تخصص‌های مربوط به داده‌محوری تسلط داریم. با کمک این تخصص‌ها می‌توانیم شریک استراتژیک کسب‌وکارها برای حل مسائل داده‌محورشان باشیم. در هر سازمانی که داده‌ها وجود دارند و برای استفاده از آن‌ها اشتیاقی وجود دارد،‌ سحاب تحول ایجاد می‌کند.

علوم داده
استخراج بینش از داده‌ها به مجموعه‌ای از دانش‌ها و تخصص‌ها نیاز دارد. با کمک این دانش‌‌ها و تخصص‌ها می‌توان حجم‌های انبوهی از داده را تحلیل کرد و از میان آن‌ها به پاسخ سؤالات کسب‌وکارها رسید. علوم داده دانشی میان‌رشته‌ای است که داده‌ها را جمع‌آوری، تحلیل و بصری‌سازی می‌کند. ما در سحاب به مجموعه کاملی از دانش‌‌های مربوط به داده مسلطیم.

علوم داده
کلان‌داده
در سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ ما با حجم‌های انبوهی از داده مواجهیم. جمع‌آوری و تحلیل این داده‌ها کار آسانی نیست. سحاب همه تخصص‌های مربوط به کلان‌داده را در اختیار دارد. با این تخصص‌ها می‌تواند حجم‌های انبوهی از داده را جمع‌آوری،‌ ذخیره‌سازی و تحلیل کند.

کلان‌داده
سیستم‌های توزیع شده
در سازمان‌های داده‌محور کار تحلیل داده توسط چند صد تا چند هزار سیستم مستقل و هم‌زمان به‌هم‌پیوسته انجام می‌شود. این سیستم‌ها را سیستم‌های توزیع شده می‌نامند. کارایی این سیستم‌ها وابسته به تخصصی است که در معماری آن‌ها به کار می‌رود. سحاب این تخصص را در اختیار دارد.

سیستم‌های توزیع شده
مشاوره مدیریت داده‌محور
در عصر داده‌ها مدیریت و مشاوره مدیریت نیز متحول شده است. حالا مشاوران مدیریت باید بر داده تسلط داشته باشند و بدانند آن را چگونه در تصمیم‌گیری‌های سازمان به کار بگیرند. ما در سحاب با داشتن شناخت عمیق از داده، تسلط بر علم مدیریت و آشنایی با صنایع هدف، در مشاوره مدیریت داده‌محور تخصص داریم.
برای ارتباط با این برند کلیک کنید.