فراگستر

خدمات

درباره شرکت فراگستر
شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک در سال 1382 با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید و با بهره گیری از افراد متخصص، برای تمام محصولات خود خدمات پس از فروش پشتیبانی فنی و گارانتی را ارائه می دهد تا دغدغه های پس از خرید مشتریان به حداقل برسد. شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک سبد کالای متنوع و گسترده ای را در برندهای داهوا، هایک ویژن، تیاندی، ناظر، مکسرون، آلباترون، آپتینا و همچنین کابل های اکپ را به مشتریان خود ارائه می سازد. نگاه فراگستر به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت همیشگی مشتریان می باشد؛ همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی به همراه تیم، کادر مجرب و حرفه ای خود شبانه روز در تلاش است.

چرا فراگستر ؟
همانطور که می دانیم، یکی از مهم ترین عواملی که یک شرکت را در صنعت نظارت تصویری از سایرین متمایز می سازد، به روز بودن محصولات و ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب و مشتری مداری آن است. شرکت فراگستر با مهندسین متخصص خود در بخش های پشتیبانی فنی و گارانتی، همواره در تلاش است تا هر گونه ایراد و اختلالات پس از نصب دوربین مداربسته مشتریان خود را در کم ترین زمان رفع نماید و همچنین با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه (R&D) خود، در راستای تولید محصولات با کیفیت تلاش می کند. تمام محصولات شرکت فراگستر الکترونیک شامل خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی می شوند و شما می توانید در صورت هر گونه مشکل با شماره 021-53862 در تماس باشید. همچنین در هنگام خرید نیز می تواند مشاوره های لازم و کافی را از تیم متخصص بخش فروش فراگستر الکترونیک دریافت نمایید.

خدمات گارانتی شرکت فراگستر
یکی از ویژگی های مهم و بارز شرکت فراگستر الکترونیک، خدمات گارانتی و پشتیبانی فنی 24 ساعته آن است که در صورت هر گونه اختلال و اشکال در عملکرد سیستم دوربین مداربسته خود می تواند با کادر متخصص فراگستر تماس بگیرید و در صورت نیاز محصول را به بخش گارانتی ارسال نمایید. گارانتی فراگستر در کمتر از 72 ساعت، محصول مورد نظر را رفع عیب می نماید و در صورت اختلال در فرآیند رفع عیب، محصول معیوب را تعمیر می کند. بنابراین با خرید محصولات نظارت تصویری با گارانتی فراگستر الکترونیک، می توانید دغدغه و نگرانی های پس از خرید خود را به حداقل برسانید.
برای ارتباط با این برند کلیک کنید.